Fenerbahçe, defans oyuncusu Serdar Aziz’in teknik direktör Jose Mourinho’yla görüşerek kamptan ayrıldığını, oyuncuya transfer görüşmeleri için izin verildiğini duyurdu.

Fenerbahçe’nin açıklamasında, “2018-2019 sezonundan itibaren formamızı giyen Serdar Aziz, Teknik Direktörümüz Jose Mourinho ile görüşerek kamptan ayrılmıştır. Futbolcuya transfer görüşmeleri için izin verilmiştir. Oyuncunun takımımızın yeni sezon planlamasında yer almayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadeleri kullanıldı.

Didier Zokora'dan yıllar sonra gelen Emre Belözoğlu itirafı: Aklımda bacağını kırmak vardı Didier Zokora'dan yıllar sonra gelen Emre Belözoğlu itirafı: Aklımda bacağını kırmak vardı

SERDAR AZİZ’İN FENERBAHÇE KARNESİ

Serdar Aziz, Fenerbahçe kariyerinde toplam 135 maça çıktı. 33 yaşındaki futbolcu, bu karşılaşmalarda 11 gol ve altı asistlik performans sergiledi. Serdar Aziz ayrıca sarı-lacivertli forma altında 42 sarı ve 2 kırmızı kart gördü.

Fenerbahçe Spor Kulübü, defans oyuncusu Serdar Aziz ile yolları ayırma kararı aldı. Teknik Direktör Jose Mourinho ile görüştükten sonra kamptan ayrılan Serdar Aziz’in transfer görüşmesi yapması için izin verildiği duyuruldu.

Editör: Aliye Tulum