Her şey, Deniz Akkaya'nın 16 yaşındaki kızının telefonunu elinden aldığı ve şiddet uyguladığı iddialarıyla başladı. Bu olay sonrasında kızını Sosyal Hizmetler’e bıraktığı öne sürülen Akkaya, velayet davasında da gündeme geldi. Mahkeme, çocuğun velayetini babası Efe Önbilgin'e verirken, Akkaya aleyhine tedbir kararı aldı.

Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte

Miray İpekler Şikayetçi Oldu

Deniz Akkaya’nın adını bir kez daha manşetlere taşıyan olay ise sosyal medya fenomeni Miray İpekler'in şikayeti oldu. İpekler, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak, Akkaya'nın kendisine sosyal medya üzerinden hakaret ettiğini iddia etti. İpekler, Akkaya ile yüz yüze hiç karşılaşmadıklarını ancak ortak arkadaşlarının olduğunu belirtti.

Selin Ciğerci Yüzünden Koptu!

İpekler, Selin Ciğerci ile bir düğünde çekilen fotoğraflarını paylaşmasının ardından, Akkaya'nın bu fotoğrafları gördüğünü ve Ciğerci ile arasında süregelen dava nedeniyle kendisine hakaret içerikli paylaşımlar yaptığını iddia etti. İpekler, Akkaya'nın kendisi hakkında asılsız iddialar ortaya attığını ve ev adresini bile sosyal medyada paylaştığını öne sürdü.

İfadeye Gelmedi, Yakalama Kararı Çıktı

Savcılık, Akkaya’yı ifadeye çağırdı ancak Akkaya, tebligatlara rağmen ifadeye gitmedi. Bunun üzerine savcılık, yakalama kararı talep etti. İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği de Akkaya'nın ifadesinin alınması için hakkında yakalama kararı çıkardı.

Editör: Nigar Topcu