Dizi setine silahlı saldırı! Oyuncu Cengizhan Yurdutek'in başına isabet etti... Dizi setine silahlı saldırı! Oyuncu Cengizhan Yurdutek'in başına isabet etti...

Son dönemlerin popüler dizisi Bahar’ın başrolü Demet Evgar, dün gece hayranlarını korkuttu. Törene baston ve tekerlekli sandalyeyle katılan oyuncu Demet Evgar, “Ayağım set temposunda biraz yoruldu, yırtık var. Tam teşekkülü bir MR çekilmesi gerek ama iyiyim. Biraz nazar değdi” ifadelerini kullandı.

Son dönemde Bahar dizisinin set ekibiyle kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Evgar, “Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü çok zevkli sürekli sinema filmi gibi yaratımın içinde olduğu ve birbirimize izin verdiğimiz ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür bu tip işler…” diye konuştu.

Editör: Aliye Tulum