CHP'li Özgür Özel: Milletin çadırını, millete parayla satıyorlar!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Mersin İl Başkanlığı'ndan düzenlediği basın toplantısında Kızılay'a sert sözler söyledi. Özel, 'Kızılay çadır getirmiyor, çadırları gitmiş başkasına satmış. Bedava olacak çadıra para verene mi kızasın, milletin çadırının millete parayla satana mı kızasın' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bugün CHP Mersin İl Başkanlığı’nda bir basın toplantısı düzenledi. Özel düzenlediği basın toplantısında Kızılay'a bomba sözler söyledi.

İşte Özel'in o sözleri;

"Kızılay başkanı kamu vicdanında pek çok suçtan sanıktır. Kabul edilebilir bir tarafı yok. Çocukluktan beri Kızılay kolu olmak için birbirimizle yarışıyoruz deprem altında kalmışsın, canını kurtarmışsın, kar, yağmur yağıyor üç gün, Kızılay çadır getirmiyor, çadırları gitmiş başkasına satmış. Deprem olmuş, Türk Eczacıları Birliği, Kızılay’a başvuruyor, diyorlar ki; ‘Tırlarca ilacımız hazır, bana çadır ver sahra eczanesi kuracağım’ ne yapmışlar çadır başına 140 bin lira para istemişler. Bedava olacak çadıra para verene mi kızasın, milletin çadırının millete parayla satana mı kızasın. İnanılmaz bir çürüklük içinde olan bir kurum bu Kızılay. Kavurma satmış ya."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN