Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz çiftinden kötü haber!

Oyuncu Buğra Gülsoy, 5 yıldır evli olduğu Nilüfer Gürbüz ile tek celsede boşandı. Çiftin ayrılık nedeni fikir çatışması olarak açıklanırken oğulları Cem'in velayeti anneye verildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Oyuncu Buğra Gülsoy, 2018 yılında nikah masasına oturduğu bir çocuğunun annesi Nilüfer Gürbüz ile tek celsede boşandı. Çiftin çocuklarının velayeti de anneye verildi.

Kuzey Güney, Aşk Yeniden ve Dünyayla Benim Aramda gibi iddialı projelerde yer alan oyuncu Buğra Gülsoy, 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile dünyaevine girdi. Evliliklerinden 4 yaşında bir oğulları bulunan çiftten kötü haber geldi.

Sebebi fikir çatışması

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz çiftinin bir süredir fikir çatışması yaşadığı ve karşılıklı konuşarak boşanma kararı aldıkları ortaya çıkmıştı. 2018 yılında evlenen çift salı günü anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Oğullarının velayeti Nilüfer Gürbüz'de

Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz'ün 4 yaşındaki oğulları Cem'in velayeti annede kaldı. Gülsoy ile Gürbüz çocuklarının ruh sağlığının olumsuz etkilenmemesi için dostça görüşmeye devam edecekleri öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN