Bruce Willis hakkında kahreden açıklama!

2022'de afazi rahatsızlığına yakalandığı açıklanan 67 yaşındaki ABD'li aktör Bruce Willis'in hastalığı hakkında açıklama gelmiş demans teşhisi konulduğu bildirilmişti. Demi Moore, üç kızının babası olan eski eşi Bruce Willis'in hastalığının ilerlediğini söyleyerek sevenlerini kahretti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Demi Moore, eski eşi ve Tallulah, Scout ile Rumer adlı çocuklarının babası Bruce Willis'in sağlığı hakkında bir açıklamada bulundu.

Moore, konuyla ilgili "Bruce'un hastalığını paylaştığımızdan beri aldığımız inanılmaz sevgi, destek ve harika hikâyeler için en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Bruce'un afazi teşhisini 2022 baharında açıkladığımızdan beri durumu ilerledi. Artık daha spesifik bir teşhisimiz var. Frontotemporal demans... Ne yazık ki iletişimdeki zorluklar Bruce'un karşılaştığı hastalığın sadece bir belirtisi. Bu acı da olsa, sonunda net bir teşhis konması rahatlatıcı." açıklaması yaptı.

Afazi hastalığı nedeniyle oyunculuğu bırakma kararı alan Willis, sık sık eski eşi Demi Moore ve kızları ile bir araya geliyor. Sağlığı giderek bozulan aktör, ailesiyle daha çok zaman geçirmek istiyor.Willis'in iki kızının annesi olan 44 yaşındaki model, "Evdekilere gösterdiğim ilgi hem akıl sağlığımı hem de tüm sağlığımı etkiledi, ki bu da aileme hiç yarar sağlamadı. Birisi bana kısa bir zaman önce ‘Birisiyle fazla ilgilenmeye başlarsan kendinle ilgilenmeyi ihmal edersin’ demişti. Bu sözler uzun süre beni etkisi altına aldı" demişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN