Bir grup MHP'li Ümit Özdağ'a saldırdı! İşte o görüntüler...

Ülkemizde yaşanan son olaylar sonrasında Süper Lig'e bir süre ara verilmişti. Aranın sona ermesiyle maçlarda taraftarlar 'hükümet istifa' sloganları atmaya başladı. Bunun üzerine Devlet Bahçeli tepki göstermişti. Ümit Özdağ ise bugün oynanan Kayserispor- Fenerbahçe maçına gitti. Bir grup MHP'linin Özdağ'a saldırdığı görüntüler olay oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye'yi yasa boğan ve 11 ilde büyük yıkımlara sebep olan 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki Kahramanmaraş depremleri sonrası Süper Lig maçlarına ara verilmişti. Maçların yeniden başlamasının ardından Fenerbahçe'nin çıktığı Konyaspor maçında attığı 'hükümet istifa' sloganları spor kulüplerini ikiye bölmüştü. Kimi takım bu sloganları ifade özgürlüğü olarak nitelendirirken kimisi de kınamıştı. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Beşiktaş taraftarının 'hükümet istifa' sloganları atmasının üzerine kulübün üyeliğinden çıkmış Karagümrüklü olduğunu dile getirmişti.

Bugün oynanan Kayserispor- Fenerbahçe maçını izlemeye Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da gitti. Özdağ'ı gören bir grup MHP'li 'Devlet Bahçeli' sloganlarıyla saldırdı. Polislerin müdahale etmesiyle olay çözüldü. Özdağ ise maçı izlemeye devam etti.

İşte o anlar:

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN