Ahmet Hakan'dan Erdoğan'a tepki! Düşünmek bile istemiyorum

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasına tepki göstermiş 'O ne biçim imza ya. İmzayı değiştir' demişti. Konuyla ilgili Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'dan Erdoğan'a gönderme geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Cumhurbaşkan Erdoğan'ın Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasına tepki göstermesi hakkında konuştu. Ahmet  Hakan, "Muş’un imzasına bu tepkiyi gösteren Erdoğan, benim imzayı görse ne yapardı acaba?" diye sordu. 

Hakan yazısında, "Hayatta başaramadığım çok iş var.En başaramadığım iş ise şu: Şöyle janjanlı, cakalı, afili, artistik bir imza çakmak. İmzam öyle kötü, öyle utanılası, öyle abuk sabuk, öyle şekilsiz, öyle kılıksız ki... Anlatamam. İnsan içine çıkarılacak bir imza değil. Sahip çıkılacak bir imza da değil. Şöyle bir baktım Mehmet Muş’un imzasına.. Benim imzamın yanında ordinaryüs imzası gibiydi. Muş’un imzasına bu tepkiyi gösteren Erdoğan, benim imzayı görse ne yapardı acaba? Düşünmek bile istemiyorum." ifadesini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN