Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel ile gazeteci Yılmaz Özdil arasında, "bidon kafa" tartışması sürüyor.

"Kutuplaşma ortamından beslenenler var. Normal siyaset ortamında kendisine yer olmadığını düşünenler var. Mesela bir adam Youtube videosu çekiyor, ağır hakaretler ediyor. Bana hırsı ne? Geçmişte 'Bidon Kafa' diye köşe yazısı yazmış arkadaş, seçimin ertesi günü." diyen Özel'e sabah saatlerinde cevap veren Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Özel Harekat Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öptü! O kare gündem oldu Özel Harekat Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öptü! O kare gündem oldu

Özdil yaptığı son paylaşımda kendisini takip edenleri, Youtube kanalına davet etmişti.

"Elinden geleni ardına koyma"

Kanalında yaptığı yayında konuşan Yılmaz Özdil, Özgür Özel'den özür beklediğini açıkladı. "Özgür Özel, bana karşı şahsi kin duyuyor. Hadiseyi şahsileştiriyor. O zaman diyorum ki; elinden geleni ardına koyma. Hodri meydan. Benden özür dileyene kadar hakkındaki gerçekleri anlatmaya devam edeceğim. Ama sindire sindire anlatacağım. Bu günlük bu kadar. Asıl pazartesi günü anlatacağım." ifadelerini kullanan Özdil, yeni bir video yayınladı.

"Seni savunmak için hazır olsunlar"

Özdül videoda "Atatürk’ün partisini ‘Cumhuriyet Ak Partisi’ yapmana izin vermeyeceğiz Özgür Özel. Hemen telefona sarıl, AKP medyasını ve AKP trollerini ara. Seni savunmak için hazır olsunlar." ifadelerini kaydetti.
 

Editör: Nigar Topcu