Malezya'da bir kadın, kendi telefonuyla yetişkin içerikli bir film izleyen oğlunun üzerine kaynar su dökerek ağır yaralanmasına sebep oldu.

12 yıl sonraki ilk görüşme sonrası Erdoğan: Değerli kardeşim Sisi'yi Ankara'ya davet ettim... 12 yıl sonraki ilk görüşme sonrası Erdoğan: Değerli kardeşim Sisi'yi Ankara'ya davet ettim...

Free Malaysia Today gazetesinde yer alan habere göre, 13 yaşındaki oğlunu kasten ağır yaralamakla suçlanan kadın, suçlu bulunması halinde 20 yıla kadar hapis ve para cezası ya da kırbaç cezası alacaktı. Suçunu kabul eden kadın, oğlunun üzerine kaynar su döktüğünü itiraf ederek nedenini "internet verisini yetişkin filmi izlemek için kullandığı" olarak belirtti.

Beş çocuklu dul bir anne olduğunu belirten kadın cezasının hafifletilmesini istedi. 20 yıla kadar hapis cezası istenen kadın, psikoloji tedavisi gördüğünü, stresinin arttığını ve doktorunun izniyle ilaç dozajını günde 50 mg'dan 100 mg'a çıkarmak zorunda kaldığını söyledi. Savcı, sanığa ve halka ders olması için orantılı bir ceza verilmesini talep etti. Kadına 3 yıl hapis cezası verildi.

Editör: Dijital Gaste