İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e canlı yayında "Togg alacak mısınız?" diye soruldu. Meral Akşener'in verdiği cevap ise izleyenleri güldürdü. Akşener "Kocama bir sorayım bakalım onun alabilecek durumu var mı? Varsa alırız" dedi.

KOCAMIN PARASI VARSA ALIRIZ

Akşener, "Benim o kadar param yok. Ben emekliyim. Ben o emekli maaşımın bir aylığını Kılıçdaroğlu'nun kampanyasına yatırdım. (Gülerek) Kocama bir sorayım bakalım onun alabilecek durumu var mı? Varsa alırız. Bizim şu anda kişisel olarak arabamız yok. Ama TOGG alabiliriz, bakayım adamın parası var mı… Gerçekten bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

TOGG'UN FİYATI NE KADAR?

Togg, "T10X" adını verdiği, kullanıcıyı merkeze koyan, akıllı yaşam çözümleriyle sürekli internetin içinde olan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihazını, iki farklı donanım seviyesi ve iki batarya seçeneğiyle 953 bin TL'den başlayan fiyatla satışa sunuyor. T10X'in fiyatları V1 RWD Standart Menzil 953 bin TL, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL ve V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGGiçin araç bedelinin yüzde 50'si tutarında 36 ay vadeyle 0,99 oranda kredi kullanılabileceğini açıklamıştı.