Gezi Parkı davası karara bağlandı! Osman Kavala ve Can Atalay'ın cezası kesinleşti Gezi Parkı davası karara bağlandı! Osman Kavala ve Can Atalay'ın cezası kesinleşti

Sakarya Üniversitesi'nde okuyan ve kendisinden bir süre haber alınamayan 20 yaşındaki genç kız, Serdivan ilçesindeki evinde ölü olarak bulundu.

ARKADAŞLARI BULDU

Sakarya Üniversitesi'nde okuyan 20 yaşındaki Nazlı Ece Akil'den arkadaşları bir süre haber alamadı. Bunun üzerine genç kızın arkadaşları, Serdivan ilçesindeki evine gitti. Kapının açılmaması üzerine camdan içeri giren arkadaşları acı manzara ile karşılaştı.

OLAYA İLİŞKİN İNCELEME BAŞLATILDI

Genç kızın yerde hareketsiz şekilde bulunması üzerine durum 112 Acil Sevis Merkezi'ne bildirdi. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Adrese ulaşan sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde genç kızın hayatını kaybettiği tespit edildi.

Nazlı Ece Akil'in cansız bedeni, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne kaldırıldı. Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin polis ekipleri inceleme başlattı.