Rıza Çalımbay acı haberi paylaştı! Ailesinden 15 kişi...

Sivasspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay canlı yayın programına bağlanarak acı haberi duyurdu. Çalımbay, 'Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun. Sabah ilk iş kaleci antrenörümüz Cengiz hocayı aradık. Onların durumunu öğrendik. Yardımcılarımdan Ayhan hoca için çok üzgünüz. Ailesinden 15 kişi vefat etti' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. AFAD'ın verilerine göre, meydana gelen depremin merkez üssü Pazarcık ilçesi olarak açıklandı. Depremin yerin 7 km altında gerçekleştiği öğrenilirken, Doğu ve Güneydoğu'daki birçok ilde hissedildi. Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adana, Kilis, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Adıyaman'da binalar yıkılırken, bölgede en büyüğü 6,6 olmak üzere çok sayıda artçı deprem meydana geldi. Öte yandan saat 13.14'te Kahramanmaraş'ta 7.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Spor camiası ise kısa sürede yardım kampanyalarına başladı.

Rıza Çalımbay acı haberi paylaştı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da beIN Sports canlı yayınına bağlanarak duruma dair açıklamalarda bulundu.

Yardımcı antrenörü Ayhan Tenbeloğlu'nun ailesinden 15 kişinin vefat ettiğini dile getiren Çalımbay'ın sözleri şu şekilde;

"Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun. Sabah ilk iş kaleci antrenörümüz Cengiz hocayı aradık. Onların durumunu öğrendik. Yardımcılarımdan Ayhan hoca için çok üzgünüz. Ailesinden 15 kişi vefat etti. Keşke yakın yerlerde olsak ve yardım edebilsek. Sivas'ta yoğun bir kar yağışı var. Çok sıkıntılı bir gün yaşıyoruz. Kulüp olarak elimizden geleni yapacağız."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN