Geçtiğimiz yıl ekim ayında sona eren evliliğiyle ilgili Nagehan Alçı, Adem Metan'ın konuğu olduğu bir kanalda ayrılma sebebini paylaştı.

Karakter Olarak Çok Farklı İnsanlarız

2010 yılında başlayan evliliğinin karakter farklılıkları nedeniyle sona erdiğini belirten Alçı, çiftin ilişkisinin bir süre sonra yorucu bir hal aldığını ifade etti. Alçı, "Karakter olarak çok farklı insanlarız, bir yerden sonra karı-koca ilişkisinin daha doğru bir modelde olması gerektiğini düşünüyorum çocuklara örnek olması için. Onun kalmadığını düşündük. O yüzden bitirmek daha doğruydu" açıklamasında bulundu.

Doğru Bir Evlilik Miydi?

"Doğru bir evlilik miydi" sorusuna Alçı, "Bu çok zor bir soru. Şikayet etmek istemiyorum, bana çok şey kattı ama beni yordu da. Birbirimize daha benzeyen insanlar olsaydık, hayat daha kolay olurdu, değiliz. Olaylara çok farklı tepkiler verdiğimiz için birbirimizi çok yıpratmış olabiliriz" şeklinde yanıt verdi.

Turabi'den hayranlarını üzen haber! Apar topar yoğun bakıma alındı Turabi'den hayranlarını üzen haber! Apar topar yoğun bakıma alındı

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın 2023 yılının Ekim ayında boşanmış olmaları ve Alçı'nın Kütahyalı'dan talep ettiği 40 milyon TL'lik tazminat uzun süre konuşulan konular arasında yer aldı.

Editör: Şevval Başçakır