Muharrem İnce adayların hesaplarına para yatıracak!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verip vermeyeceği siyaset gündeminde konuşulan Muharrem İnce'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Partisinde adaylık için ön seçim yapacak olan İnce 'Cumhurbaşkanı adayı olan herkesi arayıp tebrik edeceğim' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Adaylıktan Kemal Kılıçdaroğlu lehine çekileceği ve Millet İttifakı'na katılacağı iddiaları konuşulan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'den dikkat çeken açıklamalar geldi. Muharrem İnce "Cumhurbaşkanı adayı olan herkesi arayıp tebrik edeceğim ve başarılar dileyeceğim. Kampanyada, emekli maaşımdan hepsinin hesabına para yatıracağım." dedi.

Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'na İnce 2018 seçimlerinde olduğu gibi rakiplerinin adaylık kampanyalarına para yatırarak destek vereceğini duyurdu.

Twitter'dan yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanlığı adayı olan herkesi arayıp tebrik edeceğini belirten İnce şu ifadeleri kullandı:

"Cumhurbaşkanı adayı olan herkesi arayıp tebrik edeceğim ve başarılar dileyeceğim. Kampanyada, emekli maaşımdan hepsinin hesabına para yatıracağım. Ben milletimize zarar veren siyasetteki bu kutuplaşmayı ve nezaketsizliği yok edeceğim. Geçen seçimde bunun karşılığını göremesem de..."

2018 seçimlerinde de para yatırmıştı

Muharrem İnce, 2018 seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olmuş ve kampanya sürecinde diğer adaylara "Güle güle harcasınlar" diyerek 500'er lira bağışta bulunmuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN