Tüm Türkiye Müge Anlı'da yaşanan istismar olayını konuşuyor. Üvey kızlarını bulmak için Müge Anlı'ya katılan adam hakkında korkunç gerçek ortaya çıktı. Müge Anlı’da 2 üvey kızına istismarda bulunduğu ortaya çıkan adamın, birçok kadına cinsel saldırıda bulunduğu ve birden fazla evlilikten dünyaya gelen 11 öz çocuğuna da yıllarca tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Müge Anlı'da ortaya çıkan istismar olayı Türkiye'nin gündemine otururken üvey kızlarını bulmak için canlı yayına çıkan sonrasında ise kızları yıllarca istismar ettiği belirlenen Selahattin Yalnız tutuklandı. Ortaca'nın Ekşiliyurt Mahallesi'nde bahçıvanlık yapan Selahattin Yalnız, birlikte yaşadığı kadının kızları F.T.B. (24) ve B.D.'nin (18) 17 Mayıs'ta evdeki paralarla kaçtığını ileri sürerek bulunmaları için 29 Mayıs günü bir televizyon programına katıldı.

Kayıp olduğu belirtilen iki kız ise dün aynı televizyon programına çıktı. F.T.B., B.D., diğer kardeşleriyle Selahattin Yalnız’ın cinsel istismarına uğradıklarını söyledi. Yalnız ise iki kızın kendisine iftira attığını ve uyku ilacı içirdiklerini ileri sürdü.

Öğretmenden down sendromlu öğrenciye şiddet! Yerde sürükledi, tekme attı, üzerine çıktı... Öğretmenden down sendromlu öğrenciye şiddet! Yerde sürükledi, tekme attı, üzerine çıktı...

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, birlikte yaşadığı kadının kaybolan kızlarının bulunması için televizyon programına çıkan ve 2'si engelli 3 kıza, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan Selahattin Yalnız (63), polisteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. Yalnız'ın emniyet binasına getirileceğini öğrenen vatandaşlar ise çevrede toplanarak tepki gösterdi. Şüpheliyi linç etmek isteyenler, polis ekipleri tarafından engellendi.

"DÖRDÜNÜZ BENİM KARIM OLACAKSINIZ"
Yıllardır üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarını programda anlatan F.T.B., "14 yaşından beri bu adam bize tecavüz ediyor. Satırla saldırıyordu, dövüyordu. 'Sizin derinizi yüzerim, dördünüz de benim karım olacaksınız' diyordu. Bunlar annemin gözünün önünde yapılıyordu" dedi. Selahattin Yalnız ise asıl mağdurun kendisi olduğunu anlatarak, "Böyle bir şey yapmadım. Cinsel istismar videoları bize de geldi. Biz konuştuk, anlaşmaya çalışıyoruz. Ne anlatayım? Beni uyutup yaptıklarını mı? Uyutarak istediklerini yaptılar." diye konuştu.

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ
Kızların programda anlattıklarını ihbar kabul eden savcılık harekete geçti.Polis, Selahattin Yalnız'ı evinde gözaltına alarak, sağlık kontrolünün ardından geniş güvenlik önlemi altında dün Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi. Yalnız'ın emniyet binasına getirileceğini öğrenen vatandaşlar ise çevrede toplanarak tepki gösterdi. Şüpheliyi linç etmek isteyenler, polis ekipleri tarafından engellendi. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

SAPIK BABA TUTUKLANDI
Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Selahattin Yalnız çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, birlikte yaşadığı Fitnat Ertekin ise serbest bırakıldı.

Editör: Aliye Tulum