Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine ortalık karıştı. Nuray Evci adındaki genç, 40 yaşındaki kuzeni Engin Koca'ya kaçtı. Ailesinin tepkisiyle karşılaşan genç kızın, 'Sevecek adam vardı da ben mi sevmedim' sözleri herkesi şoke etti.

'KIZIMIN IQ'SU DÜŞÜYOR...'

Canlı yayında çileden çıkan anne, 'Kızımın erkek seçiminde IQ'su düşüyor' ifadelerini kullandı.

CANLI YAYINDA EVLENECEKLERİNİ AÇIKLADILAR

Nuray Evci ile Engin Koca bugünkü canlı yayına katıldı ortalık iyice karıştı. İkili, birbirlerini çok sevdiklerini ve pazartesi günü evleneceklerini açıkladı. Nuray Evci'nin annesi Fadime bunu duyunca çılgına döndü. Program sırasında bir dakika susmayan anne Fadime 'Müge Hanım ben bu kızı buradan alırım. Onu almadan gitmem. Kendisi 25 akıl yaşı 14 yaşında' diye konuştu.

'CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU'

Fadime Evci ayrıca; Engin'in, daha önce de başka kuzenine cinsel istismarda bulunduğunu ve evlendirilerek yaşananların üstünün örtüldüğünü anlattı.Engin'i hırsızlıkla da suçlayan anne, kızına dönmesi için yalvardı. Yayına bağlanan bir kişi de anne Fadime'nin iddiasını doğrulayarak 'Bu adam, 13 yaşındaki çocuğun hayatını mahvetti. Kızla evlendi. Bu yiyor içiyordu. Çocuğu yaktılar. Sonra boşandılar.' dedi.

'ANNEM ÇOK KONUŞTUĞU İÇİN KAÇTIM'

25 yaşındaki Nuray Evci ise 'Annem yalan söylüyor. Çok konuştuğu için evden kaçtım. Engin'i seviyorum. Eve dönmek istemiyorum' diye konuştu.

EN SONUNDA MÜGE ANLI'YI ÇİLEDEN ÇIKARDILAR

Önce sessiz kalıp yaşananları izleyen Müge Anlı, Nuray Evci'nin annesi Fadime Evci'yi sonunda susturmak zorunda kaldı. Anne Fadime'nin konuşmalarından dolayı migreninin tuttuğunu belirten Anlı, 'Engin, seninle evlenmek zorunda kalan kız 8. sınıfa gidiyormuş. Kızım sen de düşünmüyor musun 8. sınıfa giden çocuğa bu adam göz koymuş. Kadın burada söylüyor' diyerek yaşananlara sitem etti. Ancak genç kız kararından dönmeyeceğini vurguladı.