Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı! Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil konuk olduğu programda Acun Ilıcalı ilgili çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Erbil, "50 yıldır ekran önündeyim hiçbir şeyim yok. Acun bizimle röportaj yapmak için beklerdi, şimdi kanalları, futbol kulüpleri var, bu nasıl oluyor anlamadım." dedi. Ilıcalı hakkındaki iddialara "Çarkıfelek'i ona sundurmadık diye sinirlendi" deyince Erbil'den açıklama gecikmedi..

ERBİL'DEN ACUN ILICALI'YA SERT GÖNDERME!

"Acun elinde mikrofonla benden yarım saat röportaj alabilmek için kapımda 1 saat bekliyordu. 3-5 yıl içinde 2 tane ulusal kanal, 1 dijital platform, İngiltere'de 2 futbol takımı, 2 özel uçak, sayısını bilmediğimiz tekneleri... Ben 50 yıldır televizyon starıyım, ne bir kanalım var ne bir uçağım var. Artık bunu kamuoyuna sunuyorum. Para aklamaya gelirse, 300 eurom vardı, Almanya'da akladım da geldim."

Gazeteci Enver Aysever’in Youtube kanalındaki canlı yayına katılan Acun Ilıcalı, Mehmet Ali Erbil'in hakkındaki iddialara tepki gösterdi. lıcalı Erbil’e yanıt vererek, "Çarkıfelek'i ona sundurmadık diye sinirlendi" ifadelerini kullanmıştı. 

O GÜNDEN BERİ BANA KİN BESLEDİ

Bunun üzerine Mehmet Ali Erbil yine Enver Aysever'e bağlanarak yeni açıklamalarda bulundu. Erbil açıklamasında "Bundan 10 yıl önce Acun Ilıcalı Adnan Oktar müridi, feto sempatizmanı dedim diyen bendim. 10 sene önce bunu çıkıp korkmadan cesurca bir tek ben söyledim o günden beri bana kin besledi" dedi.

Erbil devamında ise şunları söyledi:

"Hakan Şükürler tabi. Onun çevresiyle birçok kez Pensilvanya'ya gittiğini çok iyi biliyoruz. Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür ile olan bağlantısını yakınlığını bilmeyen yok. Ama bunlar tabi ayyuka çıkmış değil. Saman altı olmuş şeyler. Allah yürü ya kulum sadece Acun'a mı dedi!. Ben sadece vergisini veren bir vatandaş olarak merak ediyorum. Dilan Polat'ı merak etmedik mi hepimiz tüyleri diken diken olmadı mı bu paralar nereden geliyor kaynağı nedir?" diyerek sitem etti.

Editör: Aliye Tulum