Kedi tartışması silahlı çatışmaya döndü: Yoldan geçen kurye yaralandı Kedi tartışması silahlı çatışmaya döndü: Yoldan geçen kurye yaralandı

Samsun, Kavak ilçesinde 3 gündür kayıp olan 63 yaşındaki adam ormanda cesedi bulundu. Hayatını kaybeden adamı av köpekleri ve köylüleri buldu.

PAZAR GÜNÜNDEN BERİ KAYIP

Karapınar Mahallesi'nde hayvanlarını otlatmak için evinden çıkan 63 yaşındaki Yaşar Özbek'ten günlerdir haber yoktu, eşi Muradiye Özbek’in yardım çağrısı üzerine jandarma ve AFAD ekipleri bölgede iz köpekleri ve dron destekli arama çalışması başlatmıştı. Bölgede süren aramaların 3. gününde 63 yaşındaki Yaşar Özbek’in cesedi Davlumbaz mevkisinde ormanlık alanda vatandaşlar tarafından bulundu.

KÖPEK KOKUYU ALDI, ADAMI BULDUK

 Kayıp Yaşar Özbek’in cesedini arkadaşı İsmet Yüce ile bularak yetkililere haber veren Ladik Yumaklı Mahallesi Muhtarı Tevfik Çöpçü, “Bu arkadaş geçen Pazar günü kayboldu. Karapınar Muhtarı bana bildirdi."

"Aramaya çıktık. Önceki gün bulamadık. Yanımda İsmet arkadaşım vardı. Bu ormanları iyi bildiğim için hayvanların izinden yol aşağı indik. Köpek kokuyu aldı. Adamı bulduk. Adam ölmüştü. Ölüm nedeni doktorların vereceği rapora bağlı. Biz bulunca yetkililere haber verdik” dedi.

samsun5-MJNH.jpg

Yaşar Özbek’in cesedi otopsi için hastane morguna kaldırıldı.