Firari FETÖ'cü Enes Kanter ABD'nin en değerli vatanseveri seçildi!

Firari FETÖ'cü Enes Kanter, ABD'nin 'en değerli vatanseveri' seçildi. Fox, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in manevi oğlu olan firari FETÖ'cü Enes Kanter'e 'En Değerli Vatansever' ödülünü verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, Amerikan televizyonunda “Özgürlüğüne düşkün, siyasi aktivist, Amerikan değerlerinin savunucusu” olarak takdim edildi.

Firari FETÖ’cü Enes Kanter “Türkiye’yi ve Erdoğan’ı eleştirdiği için tehdit edilen Enes Kanter, Çin’i de korkusuzca eleştirdi. Cesur ve açık sözlü birisi. Soy adını ‘Özgürlük’ olarak değiştirdi” şeklinde tanımlandı, alkışlar eşliğinde ödülünü aldı. Bu ödülle birlikte Fethullah Gülen’in manevi oğlu Enes Kanter, Amerikan değerlerini en iyi şekilde temsil ettiği gerekçesiyle “ABD’nin En Değerli Vatanseveri” seçilmiş oldu.

NBA KOVDU

NBA, basketbol oyuncusu Enes Kanter’i, Çin’e karşı aşırı söylemleri yüzünden kovdu. Firari FETÖ’cü Enes Kanter’in Çin’e yönelik ağır ithamları ve söylemleri, takım arkadaşı basketbol yıldızı Lebron James’i bile rahatsız etti. 

CIA İLE GÖRÜŞTÜ

15 Temmuz darbe girişiminde yüzlerce vatandaşı şehit eden FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, CIA direktörü William Burns ile görüştükten sonra "Kreatif Muhalefet Ödülü" kazandı. Ödülü, mayıs ayında Norveç’te aldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN