Eski eşi Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye destek! Konya'da protesto edilmişti...

Sosyal medya fenomeni ve işletmeci Selin Ciğerci, güzellik merkezinin açılışı için gittiği Konya'da, protesto edilmişti. Eski eşi Gökhan Çıra, 'Bu yapılan tamamen karaktersizlik ve şerefsizliktir. O şehrin insanları oradan ekmek yiyecek. Yazıklar olsun' diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destek oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kendi adını verdiği güzellik merkezleri bulunan Selin Ciğerci, bayilik verdiği Konya şubesinin açılışı için şehre gitti. Haberi sosyal medya hesabından duyurduktan sonra tepki çeken trans kadın Ciğerci, merkezinin önüne gelen bir grup tarafından protesto edilince polis müdahalede bulundu.

GÜVENLİK GÜÇLERİNCE ÇIKARILDI

Güzellik merkezinin önüne gelen kalabalık grup, "Konya'dan defol", "Ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" diyerek bağırmaya başladı. O esnada merkezde olan Ciğerci ise güvenlik güçleri tarafından çıkarıldı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Ciğerci'ye destek mesajları yağmaya başladı.

Ciğerci'ye bir destek de iki kez evlenip boşandığı eski eşi Gökhan Çıra'dan geldi.

"O ŞEHRİN İNSANLARI ORADAN EKMEK YİYECEK"

Çıra, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Böyle bir şeyi hiç kimsenin, hiçbir şehrin ne bu sözleri söylemeye hakkı ne de bu denli hareketler yapmaya hakkı vardır. Bu yapılan tamamen karaktersizlik ve şerefsizliktir. Bunu savunan da benim gözde bizim gözümüzde aynı olmak zorundadır. O şehrin insanları oradan ekmek yiyecek bunu düşünmeden gerçi düşünmeye akılları olsa böyle bir şey yapmaz, yapamazlar. Tek diyeceğim yazıklar olsun"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN