Enyurt'ta bir kafedealacak verecek meselesiyle çıkan kavga kanlı bitti. Çıkan tartışmada, Bayram K., Seçkin B.'yi boğazından bıçakladı.  Hayatını kaybeden Seçkin B.'nin yakınlarının kafeye gelmesiyle olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri sevk edildi.

Akçaburgaz Mahallesi Halil Fahri Orman Caddesi'nde saat 21.00 sıralarında meydana gelen olayda İddiaya göre, bir kafede bir araya gelen Seçkin B. ve Bayram K. arasında alacak verecek nedeniyle tartışma çıktı. Çıkan tartışmada, eline bıçak alan Bayram K., Seçkin B.'yi boğazından bıçaklayarak yaraladı. Ağır şekilde yaralanan Seçkin B. olay yerinde hayatını kaybederken ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Şüpheli Bayram K., kafenin içinde polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Hayatını kaybeden Seçkin B.'nin yakınlarının kafeye gelmesiyle olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri sevk edildi. Güvenlik amacıyla cadde emniyet şeridi ile kapattıldı.

Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun yaptığı kazada polis memurlarına soruşturma! Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun yaptığı kazada polis memurlarına soruşturma!

Olay yeri inceleme ekiplerinin kafede yaptıkları çalışmaların ardından Seçkin B.nin cansız bedeni, cenaze aracına bindirilerek Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Polis ekipleri tarafından olay yerinde yakalanarak gözaltına alınan Bayram K., polis merkezine götürüldü.