AK Parti'den acı haber! Korkunç kazada hayatını kaybetti... AK Parti'den acı haber! Korkunç kazada hayatını kaybetti...

MHP lideri Devlet Bahçeli dün katıldığı Ülkücü Şehitleri Anma Günü'nde "Dünün ülkücü katilleri sözde ülkücü savunması yapıyor. Bir senaryo ile üstümüze geliniyor. Müfterilerle helalleşmeyeceğiz. Ülkücü katilleri ile hesaplaşacağız." sözleriyle dikkat çekmişti.

ALİ YERLİKAYA, DEVLET BAHÇELİ'Yİ ZİYARET ETTİ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi TBMM'de ziyaret etti. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin makamında gerçekleşen görüşme, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgisi dahilinde gerçekleşti. Basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Görüşmede Bakan Yerlikaya, bakanlığı dönemindeki icraatları ile terör, organize suç örgütleriyle olan mücadele hakkında Bahçeli'ye bilgi verdi. Görüşmenin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı.

BAHÇELİ, KILAVUZ'U GÖREVDEN ALDI

Gazeteci İsmail Saymaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş suikastıyla ilgili soruşturmada adı geçen Olcay Kılavuz’un Bahçeli’nin danışmanlığı görevine son verildiğini duyurdu.

Sinan Ateş’in öldürülmesi soruşturmasında, o dönemde Mersin milletvekili olan Olcay Kılavuz’un ismi de geçiyordu. 14 Mayıs 2023 seçimleri sonrası milletvekilliği sona eren Kılavuz, 27 Ekim 2023’te MHP lideri Devlet Bahçeli’nin TBMM danışmanı olarak atanmıştı.

Devlet Bahçeli: Ülkücü katilleri ile hesaplaşacağız Devlet Bahçeli: Ülkücü katilleri ile hesaplaşacağız

Editör: Nigar Topcu