Sözcü TV canlı yayınına katılan Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yerel seçimde Ankara'nın durumunu değerlendirirken ise konuyu bir süredir aralarında polemiğin dinmediği eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e getirdi.

Kendisine hakaret davası açtığı için tazminat ödemekten bıktğını söyleyen DP'li Enginyurt bu programda da Gökçek'ten ismini vermeyip 'jeliboncu' diye bahsetti. Enginyurt, Ankara'da Turgut Altınok'un aday olması durumunda Gökçek'in oyunu Mansur Yavaş'a vereceğini söyledi.

Enginyurt ayrıca Ankara'da iki milliyetçi kökenli aday durumunu da 'Erdoğan'ın köşeye sıkıştığının göstergsi' sözleriyle yorumladı.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç net konuştu! Kirada yüzde 25 uygulaması uzatılacak mı? Adalet Bakanı Yılmaz Tunç net konuştu! Kirada yüzde 25 uygulaması uzatılacak mı?

Yayını sosyal medya hesabından paylaşan Enginyurt "Jeliboncu deli oyunu Mansur Yavaş'a verir. Turgut Altınok, onun olmayan beynini de yaktı." notunu düştü.

Editör: Nigar Topcu