AK Parti kurmayları yaptırdıkları son anket sonuçlarını paylaştı. Kurmaylar "DEM ile YRP’nin aday çıkarması İstanbul seçimlerini iyice bıçak sırtı hâle getiriyor" dedi.

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre;  AK Parti kurmayları, İstanbul’da kafa kafaya bir durumun olduğunu belirterek, Kurmaylar, son yaptırdıkları ankette hangi adayın önde çıktığını da açıkladı. AK Parti kurmayları, Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı olarak Mehmet Altınöz'ü aday göstermesinin, kendileri açısından dezavantaj olduğu değerlendirmesini yapıyor.

"YARIŞ KAFA KAFAYA"

İstanbul anketleri hakkında da konuşan AK Parti kurmayları, "Şu anda, İstanbul’da kafa kafaya bir durum var" dedi. AK Parti kurmayları, "Bizim son anketlerimizde İmamoğlu ile Murat Kurum arasında, Kurum lehine binde 4’lük bir fark görünüyor" iddiasında bulundu.

AK Parti'nin Ankara anketini paylaştı! İki aday arasındaki fark 15 puan AK Parti'nin Ankara anketini paylaştı! İki aday arasındaki fark 15 puan

KÜÇÜK FARKLARLA SONUÇLANACAK

"Rüzgâr Kurum’dan yana ve yükseliş trendine girmiş durumda" diyen AK Parti kurmayları, "DEM ile YRP’nin aday çıkarması İstanbul seçimlerini iyice bıçak sırtı hâle getiriyor. Seçim çok küçük farklarla sonuçlanacaktır” ifadelerini kullanıyor.

Editör: Aliye Tulum