AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları, Ramazan ayında iftara yetişemeyen vatandaşlara hurma, kek, meyve suyu ve su ikram ediyor.

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ekibi  'İftara Beş Kala' programında iftara yetişemeyen vatandaşlara hizmet ediyor.

İFTARA BEŞ KALA PROGRAMI

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği 'İftara Beş Kala' programını bu senede devam ediyor. Ramazan'ın ilk gününden itibaren  evine yetişemeyen vatandaşlara hurma, kek, meyve suyu ve su ikramında bulunuyor.

Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan program ile ilgili açıklamalar yaptı.

HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY: GENÇLER VATANDAŞLARA SAHADA İKRAMDA BULUNUYOR

Hüseyin Ceylan Uluçay, "Bu yıl da Ramazan-ı Şerif'e sağlık ve sıhhatle kavuştu. Deprem dolayısıyla her yıl yaşadığımız sevinci ve heyecanı bu yıl maalesef yaşayamadık. Her sene olduğu gibi bu sene de AK Partimizin birbirinden kıymetli gençleri, Ramazan'ın manevi iklimini ve paylaşma kültürümüzü yaşamak ve yaşatmak için sahalarda. Ramazan'ın ilk gününden itibaren oruçlarını açmak için evine yetişemeyen vatandaşlara sahalarda ikramda bulunuyorlar” dedi.

ETHEM KARAHAN: RAMAZAN AYI KURTULUŞ AYIDIR

Ethem Karahan, "Yol arkadaşlarımız, kardeşlerimiz büyük bir özveri ve fedakarlıklarla yine sahadalar. Ramazan ayı hepimiz için rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayıdır. AK Parti Afyonkarahisar teşkilatları olarak bu yıl Ramazan ayında bizler de faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Karahan, Hemşerilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyor, Rabbimden bizi Ramazan'ın bereketine erdirmesini ve Ramazan Bayramı'na kavuşturmasını niyaz ediyorum" diye konuştu.