Mehmet Altun, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol'dan yardım istemişti. Karısını 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinin sorumlusu olarak da kayınpederini gösterdi. Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ise eşinin son olarak onu çocuklarının bakıcısı ile aldattığını mesajlarını yakaladığını söyledi. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan bir gerçek ise tüm Türkiye'yi şoke etti. Dadı Meryem'in 8 yaşında bir çocuğu öldürdüğü için cezaevinde yattığı ortaya çıktı. 

CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞ

Cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olan Meryem'in hapisten çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği belirlendi.

SEN ÇOCUKLARA YAKLAŞMAMALISIN

Açıklamalarına devam eden Esra Erol "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın" deyince stüdyo buz kesti.

SANA KEDİLERİ GÖSTERECEĞİM DİYEREK GÖTÜRMÜŞ

Esra Erol ekibi, 2011 yılında Meryem'in 8 yaşındaki Hasret'e "Sana kedileri göstereceğim" diyerek ıssız bir bölgeye götürdüğünü, ardından Hasret'in kafasına taşla vurduğunu ve onu kimsenin yaşamadığı ıssız bir yere getirerek annesiyle birlikte diri diri gömdüğünü anlattı. Muhabir, ekiplerin eğitimli köpeklerle Hasret'i aradığını, kazı çalışmaları sonucunda 8 yaşındaki Hasret'in cansız bedenine ulaştıklarını aktardı.

Canlı yayında konuşan Hasret'in babası ise anlatılanlar karşısında dehşete düştü. Cinayetin işlendiği günü anlatarak, "Kızım o gün okula gitmemişti ve kayıp başvurusunda bulunduk. Meryem ve annesinden hiç şüphelenmedim, böyle bir şeyi yapacaklarını düşünmedim" dedi.

"KENDİSİNE YENİ KURBAN ARIYOR"

Kızının sonrasında dadılık yaparak kendisine yeni bir kurban aradığını ifade eden baba, Meryem'le artık görüşmediklerini belirtti.

"DADI MERYEM'İN ANNESİ KENDİ ÖZ AĞABEYİNİ ÖLDÜRMÜŞTÜ"

Dadı Meryem'in annesi Sebahat'ın kendi öz ağabeyini öldürdüğü ve Edirne'ye taşındıkları, evlerinin hemen yanındaki yere de küçük kızı öldürüp gömdükleri ortaya çıktı.

Öldürülen iş adamının kardeşinden Ayhan Bora Kaplan'a; Baron sensin Öldürülen iş adamının kardeşinden Ayhan Bora Kaplan'a; Baron sensin

İDDİALARI REDDETTİ

Dadı Meryem ise iddiaları reddederek, cinayeti işlemediğini ve suçu kendi üzerine atıldığını savundu. Esra Erol, o kişinin adını sorduğunda, Meryem sessiz kaldı. Muhabir Özkan, Meryem'in o dönem suçu işlediğini söylediği kişinin amcası olduğunu açıkladı.

Editör: Aliye Tulum