Milyonlarca öğrenci bugün yeniden okula döndü ve velilerin kırtasiye alışverişleriyle okul masrafları arttı.

Velilere duyuruldu! Ziraat Bankası, 15 Ekim'e kadar başvuran ailelere 250 TL para iadesi yapacak. 11 Eylül 2023 Pazartesi gününden itibaren Türkiye genelinde okullarda ilk ders zili çaldı ve veliler kırtasiye alışverişi telaşına düştü.

Enflasyonun yükselmesiyle birlikte veliler, kırtasiye alışverişi yapmak istediklerinde gelen zam oranlarıyla büyük bir şok yaşadı. Çanta, defter, kalem ve kitap fiyatları rekor seviyelere ulaşırken önlük ve servis ücretleri de eklenince veliler zor durumda kaldı. Bu süreçte Ziraat Bankası, çocuğu okula giden ailelere yönelik yeni bir kampanya duyurdu.

ZİRAAT BANKASI 250 TL PARA İADESİ YAPACAK!

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, "1 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile Bankkart anlaşmalı kitap, kırtasiye, giyim ve ayakkabı sektöründeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecektir" denildi. Bu kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde toplamda 250 TL para iadesi yapılacak.

KYK yerleştirme sonuçları açıklandı!  KYK yurt kaydı nasıl yapılır, gerekli belgeler nelerdir? KYK yerleştirme sonuçları açıklandı! KYK yurt kaydı nasıl yapılır, gerekli belgeler nelerdir?

ZİRAAT BANKASI 250 TL PARA İADESİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya, 1 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olup, kampanyaya katılmak için bankkart.com.tr'den, Bankkart Mobil uygulamasından veya "OKUL" yazıp 4757'ye SMS göndermek gerekmektedir.

SMS gönderimleri ücretsizdir. Bankkart'ınız ile Bankkart anlaşmalı kitap, kırtasiye, giyim ve ayakkabı sektöründeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecektir.

İşlemler, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan yapılmalıdır. Sadece e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Aynı gün içinde aynı işyerinde yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.