Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sevda Özbek'ten Ali Babacan'a çok sert tepki

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sevda Özbek, Ali Babacan'ın ''Biz Deva Partisi olarak diyoruz ki 'Varlığımız milletimizin varlığına armağan olsun'' açıklamasına çok sert tepki gösterdi. Özbek twitter hesabından yaptığı açıklamada ''Türk demekten bu kadar mı çekiniyorsunuz? Siz yok saydıkça biz var olacağız'' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, eğitim eylem planlarını paylaşmak sebebiyle partisinin lansmanında açıklamalar yapmıştı. ''Bu eğitim planının Türkiye tarihinde benzeri yok'' diyen Ali Babacan "Varlığımız, milletimizin varlığına armağan olsun" demişti.

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sevda Özbek, Ali Babacan'a sert tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Sevda Özbek ''Türk demekten bu kadar mı çekiniyorsunuz? Siz yok saydıkça biz  var olacağız! Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. Bu ülke tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve ilelebet Türk kalacaktır." diyen Atatürk'ün çizgisinde TÜRK milliyetçileri olarak soruyoruz!? Önce andımızı kaldırın şimdi de andımızın içinden Türk' ü. Hizmetiniz kime ve neyedir? Unutmayın taş kırılır tunç erir ama Türklük ebedidir.'' dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN