Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar çok konuşulan şarkıcı Yıldız Tilbe yine gündem oldu. Yıldız Tilbe bir ağacın altında doğanın gücünü düşünürken kafasına bir elmanın düşmesiyle birlikte yer çekimini keşfeden Newton'a karşı çıktı! ''Uçan hayvanlar yerçekiminin olmadığını ispatlamaya yeter benim için'' diyen Yıldız Tilbe'nin paylaşımları olay oldu.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Yıldız Tilbe ''Bence yerçekimi diye bişe yok, olsaydı hiçkimse ve hiçbirşey yeryüzünde duramazdı yerin dibine geçerdi herşey, güneş nasıl havada duruyosa, gezegenler nasıl yerinde dönüp, duruyosa, bizde öyle duruyoruz,yerçekimi nasıl olsun , yer niye çeksin , çekse böylemi olur'' açıklamasıyla gündeme oturdu.

YERÇEKİMİ OLSA BULUTLAR DÜŞERDİ

Tepkilerden sonra açıklamalarına devam eden Yıldız Tilbe ''Herşey ağırlığınca yer kaplıyo , yaradılışınca hareket ediyo , kuş uçuyo hayvanlar ağaçlar kendince duruyoruz yeryüzünde, yerçekimi olsa bulutlarda düşerdi , uçaklar kalkamazdı, hareket edemezdi hiç birşey.özgür olmazdı, bence yerçekimsiziz'' dedi.

Gülşen hakkında şok iddia! Milletvekili adayı mı olacak? Gülşen hakkında şok iddia! Milletvekili adayı mı olacak?

NEWTON'LA AYNI FİKİRDE OLMAK ZORUNDA MIYIM?

Yıldız Tilbe diğer paylaşımlarında ise ''Herşey kendi boşluğunu dolduruyo bulunduğu yerde. Nasrettin hocanın başına, altına uzandığı ağaçtan elma düşünce, ellerini açıp ey Allahım sen işini bilirsin, şu elmanın yerinde balkabağı olsaydı halim ne olurdu demiş. Yerçekimi bence hala yok , yeryüzünde olan herşey yeri çekiyo, bence çekim yerde değil , üstündekilerde. Newtonla aynı fikirde olmak zorundamıyım. Jüpiter çok güzel bi gezegen, dünya jüpiterin üstünde bozuk demir para kadar bi yer kaplıyomuş. Yerçekimi imkansız , ısrar etmeyin'' dedi.