Gazeteci Buket Aydın Ebrar Karakurt hakkında bir paylaşım yaparak eleştiride bulunmuştu. Buket Aydın Ebrar Karakurt hakkında  "Şu Ebrar Karakurt muhabbetinden ben çok sıkıldım. Siz sıkılmadınız mı? Kesin olan bir şey var çok iyi bir oyuncu. Ama her galibiyetten sonra kişisel laf sokma olayına girmemesi gerek. Yaşı daha küçük anlıyorum; üzerine gelindikçe cevap verme ihtiyacı hissediyor. Ama çok düşünmeden ve nereye gideceğini anlamadan sergilediği davranışlarla tepkileri arttırmanın ötesine geçemiyor" demişti.

YEŞİM SALDIM'DAN OLAY YANIT

Sanatçı Yeşil Salkım, gazeteci Buket Aydın'ın Ebrar Karakurt hakkında yaptığı paylaşımı alıntılayarak, tartışma yaratan bir açıklama yaptı. Yeşim Salkım "Buket kapa çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun haydi herkes hesap kitap yapıp konuşacak diye bir kaide yok yeter yaşıtlarınla herkes kendi yatak odasından sorumlu bilmem anlatabildim mi?! En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" dedi.

Filme itiraz etmişlerdi... Neşet Ertaş'ın oğlu: Babamın vasiyetini satmadık Filme itiraz etmişlerdi... Neşet Ertaş'ın oğlu: Babamın vasiyetini satmadık

Salkım, bir takipçisinin, "Boş yapma buket deseniz yeter" yorumuna ise, "Yok yetmez, gerçekten yetmez" cevabını verdi.