Türk Sineması'nın unutulmaz oyuncularından olan Bahar Öztan, 5. kez kolon kanserine yakalandı. Hastalığının nüksettiğini duyuran 60 yaşındaki Öztan, 'Yeniden kansere yakalandım. İnşallah yine atlatacağım. 10 gündür hastanedeyim. Kemoterapiler olacak. Moralim yerinde... Sevenlerimden dua istiyorum' diye konuştu.

Ebru Polat müjdeyi açıkladı: İşte yeni şarkısının adı! Ebru Polat müjdeyi açıkladı: İşte yeni şarkısının adı!

Hasta yatağından fotoğrafını paylaşan Öztan, 'Halasını hastaneye ziyarete gelmiş güzel gülücüklerinle moral verdi mis kokusu beni bir müddet idare eder' ifadelerini kullandı.

Usta oyuncu tedavisini Bodrum'da sürdürüyor. 'Şaşkın Milyoner' ve 'Ortadirek Şaban' gibi Yeşilçam'ın unutulmayan yapımlarında rol alan Öztan, İstanbul'dan taşındıktan sonra oğlu Yiğit Çolak ile Bodrum'da otel işletmeciliği yapmaya başlamıştı.

'BİRÇOK İNSANIN KALDIRAMAYACAĞI HASTALIKLAR GEÇİRDİM'

Öztan daha önce yaptığı açıklamada, 'Birçok insanın kaldıramayacağı kadar büyük rahatsızlıklar geçirdim. Güçlü bir kadınım ve çok da güçlü durdum. Bunun yanı sıra sevenlerim ve sevdiklerim çok sağ olsunlar. Hayranlarım, dostlarım, arkadaşlarım hepsi bana dualarını eksik etmeyip çok güzel enerjiler gönderdiler. Onların sayesinde ben bugünlere geldim. Tabii ki hekimlerimizin büyük gayret ve çabalarıyla oldu, onları da unutmamak lazım' demişti.