Sosyal medya fenomeni Yasin Cengiz'in öldüğü iddiası sosyal medyada gündem oldu. TikTok ve YouTube Shorts gibi platformlarda paylaştığı içeriklerle fenomen haline gelen ve Juventus ile Milan gibi büyük kulüplerin resmi sayfalarında bile yer alan Yasin Cengiz kimdir? Yasin Cengiz öldü mü? İşte cevaplar..

DÜNYAYA İSMİNİ DANSIYLA DUYURDU

Tiktok platformunda çektiği dans videolar ile büyük bir üne kavuşan fenomen Yasin Cengiz sosyal medyada gündeme geldi. Göbeğiyle yaptığı danslar ile hafızalarda yer edinen Yasin Cengiz'in öldüğü iddiası sosyal medyada günün en çok konuşulan haberileri arasında yer aldı.

Biser King'in çıkarttığı 'Dom Dom Yes Yes' isimki parçadaki göbek oynatma videoları ile tanınan Yasin Cengiz'in ünü Türkiye'yi aştı. Dünyanın birçok yerinde videolar çeken Yasin Cengiz büyük bir üne kavuştu.

YASİN CENGİZ ÖLDÜ MÜ?

Takipçileri uzun süredir paylaşım yapmayan Yasin Cengiz'in öldüğünü düşünmeye başladı ancak gerçeğin böyle olmadığı ortaya çıktı.

Ünlü ismin hayatta olduğu ve içerik üretmeye devam ettiği bildirildi.

YASİN CENGİZ KİMDİR?

1 Ocak 1994 yılında doğduğu bilinen Yasin Cengiz yaptığı dansını TikTok'ta paylaşarak, adını dünyaya duyurmuştur.  Özellikle Biser King'in ürettiği 'Dom Dom Yes Yes' adlı parçadaki göbek oynatma videosu ile tanınan Yasin Cengiz, başta Azerbaycan ve Dubai olmak üzere dünyanın dört bir yanında geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Ünlü fenomen Yasin Cengiz'in doğup büyüdüğü yer Kayseri'dir.

Editör: Şevval Başçakır