İzlenme rekorları kıran Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yargı'da Avukat Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz, son paylaşımı çok konuşuldu.

Pınar Deniz, sosyal medya hesabından paylaştığı resimde kendisine efektle bıyık yaptı. Deniz, bu paylaşımına, "Çok yakışıklı oldum" notunu yazdı. Oyuncu, ardından kendine sakal yaptığı bir başka kareyi ise, "Peki ya bu?" diyerek paylaştı.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.