Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in ekran uyumu kısa sürede çok beğenildi. Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisinde yaşanan ayrılık herkesi şaşkına çevirdi.

Yargı dizisi pazar akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Sema Ergenekon tarafından yazılan muhteşem senaryosu her hafta hayranlıkla izlenen dizide büyük final öncesi ses getiren bomba bir ayrılık yaşanacak.

Reyting rekortmeni dizinin performansıyla büyük beğeni toplayan savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'ı projeye veda edecek. Öte bu haftaki yeni bölümün ilk tanıtımda Defne'yi bir türlü bulamayan ve zamanı daralan Ilgaz acıdan çıldırırken, diğer taraftan Ceylin'le boşanma davasında neler olacağı ise büyük merak konusu oluyor.

Diziden yapılan açıklama;

Yargı dizimizin oyuncularından Mehmet Yılmaz Ak, yaşadığı sağlık probleminin çalışmasına mani olduğunu belgeleyen uzman doktor raporunu yapım şirketimize sunmuş ve projemizden kendi isteğiyle ayrılmıştır.Yargı hız kesmeden hikayesiyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.