Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı'dan hayranlarını üzen haber geldi. Dizinin 95. bölümde, yani mayısın son haftası final yapacağı öğrenildi.

Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı! Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi “Yargı”, başta iki sezon olarak planlanmış ancak seyirciden gelen büyük ilgi üzerine üçüncü sezonu da çekilmişti. Hem Türkiye'de, hem de yurt dışında büyük etki yaratan Ay Yapım projesinin, 95. bölümde, yani mayısın son haftası ekrana veda etmesi konuşuluyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; dizinin “İntikam hırsıyla döşenmiş bu yolun sonu nereye varacak?” önsözlü yeni bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nu buluşturan dizinin yazarı Sema Ergenekon, dizi mayıs sonunda final yaptıktan sonra yeni projelerini hayata geçirmek için harekete geçecek. Ergenekon’un dijital dizi ve film de yazma planı olduğu öğrenildi.
 

Editör: Aliye Tulum