Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyon kampanyasını duyurdu. Yapı Kredi maaşını taşıyan emeklilere 11.500TL promosyon veriyor. Peki Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu nasıl alınır? Maaş promosyonu almak için hangi şartlar gerekli? T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlanmış “Emeklilik Paketi” avantajlarından yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!

Cem Küçük Mehmet Şimşek ile görüştü zamlı asgari ücreti açıkladı! Cem Küçük Mehmet Şimşek ile görüştü zamlı asgari ücreti açıkladı!

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI,

Yapı Kredi Bankası’nın verdiği bilgilere göre emeklilere bu banka tarafından şu maaş promosyonu ödemesi yapılıyor:

Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.500 TL,
Emekli maaşları 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL,
Emekli maaşları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL,
Emekli maaşları 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL nakit emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Emeklilere Yapı Kredi Bankası ek promosyon ödemeleri de yapıyor. Bu ödemelerin ilkini alabilmek için emekli müşterinin iki yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Bu şart sağlanırsa emekli müşterilere 500 TL ek promosyon ödemesi yapılıyor.

Emekli müşteriler kampanya kapsamında kredi kartlarından 500 TL harcama yapmaları koşuluyla 1.000 TL daha nakit promosyon alma hakkı elde ediyorlar.

Ayrıca emekli müşteriler 3 ay boyunca sıfır faizli 2.000 TL para çekebilecekler. Esnek hesaptan çekilecek olan bu para için emekliler herhangi bir faiz ödemesi de yapmayacaklar.