Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, eşi Wanda Nara'ya düşkünlüğüyle biliniyor. Wanda Nara katıldığı bir programda Icardi ile ilişkilerindeki zorluklardan bahsetti. Icardi ile en büyük kavgalarının sebebini açıklayan Nara, şunları söyledi:

"Mauro ile en büyük kavgamızın sebebi benim çalışmam. Yani bunu yapmamamı çok isterdi, bunun gereksiz olduğunu düşünüyor. Bazen erken kalktığımı görüyor ve bana 'ne gerek var' diyor. Beni kıracak yorumlar yapıyor. Eğer bir konuda kavga ediyorsam, bunun nedeni 'ne gerek var' ya da 'ne istiyorsun' yorumlarıdır.

Futbolcuların eşleri için en kötüsü hiçbir şey olmamaktır. Bir çatlak ile birlikteler. Ne kadar işler berbat olursa olsun, hiç çalışmazsan, başka bir şey yapmazsan, evinden hiç çıkmazsan olmaz. Kadınlar çalışmak zorunda, bir şeyler yapmak zorunda. Onun ünlü olduğunu söylemiyorum, çünkü değil. Ama bir kadın olarak hayallerini gerçekleştirmeli ve bağımlı olmamalısınız, Küçük bir öpücük ve 'ben gidiyorum' deme şansına sahip olmalı. Kalmak istiyorsa sorun yok ama başka seçeneği olmadığı için kalmamalı. Dışarı çıkan kişinin kadın olması iyi bir şey... Onun aynı zamanda çocuklarınıza verdiğiniz bir örnek olduğunu hissediyorum.

Kızım Francesca bugün bana gelse ve 'bir serseriye aşık oldum, Macaristan'da yaşayacağım' dese bir anne olarak ölürüm. Çünkü 'o kadar okul, o kadar eğitim, o kadar her şey evinizde bir çocuğu beklemek ve yemek yapmak için miydi?' derim. Yapabileceğiniz tek şeyin bir güzellik merkezine, bir alışveriş merkezine gitmek olduğu bir şehirde bütün gün onu beklemek çok boş."

Editör: Amine Ebrar