Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Sözcü Televizyonunda katıldığı programda Uğur Dündar’ın konuğu oldu. Gazeteci Dündar'ın İnce'yi eleştirdiği anlar sosyal medyada gündem oldu.

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir mitingde ‘Kemal Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı’ demişti. 

Gazeteci Uğur Dündar, İnce'nin bu sözlerine tepki gösterirken İktidar yerine muhalefetle muhalefet etmesini de sert şekilde eleştirdi.

Dündar konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

FETÖCÜ İTHAMINA TEPKİ

Kişileri FETÖ'cü olarak  itham etmek için elinizde somut belgeler ve yargı kararları olması gerekir. Bugün Yeniden Refah Partisi'nin seçim otobösünü gördük, aday olan kadının görüntüsü resmedilmemiş. Hizbullah terör örgütünün canileri var o ittifak içinde. Bu televizyonun sahibi de uydurma FETÖ davası ile yıllardır sürgünde.  İlk defa Fetö manşetini bu gazete atmıştır.

"SON DEMOKRATİK SEÇİM"

"Bizim karşımızda çok ciddi bir tehlike var. Bu ciddi tehlike, belki de bize son demokratik seçimi yaşatacak. Bunu da nerden anlıyoruz? İçişleri Bakanlığı muhalefetin kazanması halinde darbe olacağını söylüyor. Bunlara yoğunlaşmak varken, muhalefete muhalefet etmek sizin gibi CHP'de yetişmiş ve özdeş olmuş bir siyasetçiye yakıştırılmıyor."