Cem Yılmaz ve Hasan Can Kayaveteran komedyen’ polemiğiyle gündemden düşmüyor.Cem Yılmaz'ın göndermesine yanıt veren Hasan Can Kaya, "Küçük bir sakatlık geçirdim, oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış" dedi .Hasan Can Kaya'nın "veteran komedyen" açıklamasından sonra Cem Yılmaz bu sefer de "G.O.R.A." filminden bir sahne paylaştı.

Uzun aradan sonra “CMXXIV” adlı kapalı gişe stand up gösterisiyle sahnelere dönen Yılmaz, şovu sırasında bazı seyircilerinin Gebze’den geldiklerini söylemesi üzerine Kaya’ya laf atmıştı.

“Hasan Can Kaya’nın gösterileri ertelendi” diyen komedyen, meslektaşını küfürlü konuştuğu gerekçesiyle eleştirerek “O böyle konuşuyor ya; ‘Naber a., iyi sen a.’, siz de Gebze’den gelin tamam mı a.?” dedi.

Geçtiğimiz günlerde maç yaparken omzunu kıran ve ameliyat olan Kaya evinde dinlenmeye geçti.“Cem Yılmaz gösterisinde size gönderme yapmış, ne diyeceksiniz?” sorusuna Hasan Can Kaya şöyle yanıt verdi. 

“Evet, çocuklar (ekibi) izlettiler. Kısa bir sakatlık geçirdim, oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış tam. Meseleyi yanlış anlamış. Yapamamış yani. Ama yine de çabasını takdir ettim. Çalışmalarının devamını diliyorum. Son yılların en çok izlenen işlerini onun da izlemesini de takdir ettim.”

Farah Zeynep Abdullah'ın Mehmet Ali Erbil yorumu olay oldu! Kanal D ile polemik büyüdü Farah Zeynep Abdullah'ın Mehmet Ali Erbil yorumu olay oldu! Kanal D ile polemik büyüdü

YILMAZ'DAN G.O.R.A PAYLAŞIMI

Hasan Can Kaya'nın "veteran komedyen" açıklamasından Cem Yılmaz bu sefer de "G.O.R.A." filminden bir sahne paylaştı.

Twitter (X) hesabından, yıllar önce canlandırdığı "Komutan Logar" karakterini paylaşıp hiçbir not düşmeyen Yılmaz'ın Hasan Can Kaya'ya gönderme yaptığı düşünüldü.

VETERAN KOMEDYEN POLEMİĞİNE HÜLYA AVŞAR DA DAHİL OLDU

Önceki akşam Yeniköy’de görüntülenen Hülya Avşar, veteran komedyen polemiğine dahil olarak  şunları söyledi:
“Cem Yılmaz yapmaz. Hiçbir komedyen veteran olmaz bence. Hasan Can da öyle dememiştir. Öyle demek istememiştir yani. İkisi de birbirini seviyor diye biliyorum ben. Sosyal medyada öyle okuyordum yani.” 

Editör: Gülşah Yıldız