Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir, Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Özdemir, 30 yıldır sanatçı kimliğiyle tanınan bir isim olmasının yanı sıra uzun yıllardır televizyon programlarında yer alarak izleyicilerin evlerine konuk oldu. Şimdi ise mahallesine hizmet etmek ve vizyon sahibi bir Cumhuriyet kadını olarak görev yapmak istediğini belirtti.

Sosyal medyadan açıklama yapan Hilal Özdemir;

"Saygıdeğer Suadiye mahallesi sakinleri.
Sizler beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle Hilal Özdemir olarak tanıdınız.
Uzun yıllar TRT radyo tv ve özel tv kanallarından evlerinize misafir ettiniz.

Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak Muhtar adayıyım.Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum,bu projeler nezninde ve sanat hayatımda bir çok ödüller aldım.

Halen "Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım.

Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı

8 yıldır kişisel gelişim alanında Kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi egitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya şifa vermeye devam ediyorum.

Tam bir doğa aşıģı hayvansever ve hayvan dostuyum.

Sanatcı ruhum,dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile Muhtarlık görevine siz Suadiye sakinlerimiz ve 40 yıl boyunca babadan devraldığı muhtarlik görevini en iyi şekilde yapan sevgili "Emel Perk Afacan'ın" da desteğiyle Muhtarlık görevine talip oldum.

Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizlerin de desteğiyle hizmete talibim.

Saygılarımla...

Suadiye Muhtar adayı Hilal Özdemir." ifadelerini kullandı.

HİLAL ÖZDEMİR KİMDİR?

Türk müzisyen ve Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir 20 Nisan 1971 tarihinde dünyaya geldi.

Türk halk müziği şarkıları söylemektedir. Harika Avcı, Hüner Coşkuner, Nur Ertürk, Ayşe Tunalı gibi çok sayıda sanatçının organizatörlüğünü yapan Atilla Alpsakarya sayesinde tanınmıştır.

1994 yılında çıkardığı İrem Kız albümüyle iyi bir çıkış yapmıştır. 2003 yılında evlenip 2014'te ayrıldığı oyuncu eşi Hazım Körmükçü'den bir oğlu ve bir kızı vardır. 

Editör: Nigar Topcu