Ümit Özdağ’ın karmaşık ilişkiler ağı Yahudi lobisinin uzantıları olan düşünce kuruluşlarıyla da sınırlı değil. Özdağ, bir sosyal medya paylaşımında bölücü terör örgütü PKK’ya ilişkin elinde sırlar olduğunu açıkça beyan etti.

Sosyal medya platformu X üzerinden Vartolu isimli terör örgütü PKK’ya yakınlığıyla bilinen kullanıcıyı bildiklerini anlatmakla tehdit eden Ümit Özdağ, Zafer Partisi’nin bu örgüt mensupları tarafından hedef alındığını savunarak yaptığı paylaşımda “Emperyalizmin tasmalı köpekleri Avrupa’dan Zafer Partisi’ne havlıyorlar” dedi.

Bölücü terör örgütü PKK sempatizanı Vartolu rumuzlu kullanıcıyla doğrudan konuşacak samimiyet nereden geliyor?

Paylaşımının devamında, kızdırıldığı takdirde Suriye gizli servisi Muhaberat’ın elindeki Öcalan’la ilgili dosyayı anlatmakla Vartolu rumuzlu kullanıcıyı tehdit eden Zafer Partisi liderinin bu dosyayı neden açıklamadığı merak uyandırdı. Daha önce defalarca “Terörle müzakere edilmez, mücadele edilir” şeklinde çıkışlar yapan Ümit Özdağ, bir sosyal medya platformu üzerinden bir PKK sempatizanını bildiklerini anlatmakla tehdit etme.

Girift ilişkiler, Yahudi lobisiyle dirsek teması, darbecilerin üst aklıyla konferanslar, terör örgütlerinin sırları… Bu kadarı fazla değil mi? Bildiklerini ne zaman anlatacaksın?

Bildiklerini niçin anlatmıyor?

Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam! Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam!

Özdağ’ın bu paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun tepki gördü. PKK gibi hassas bir konuda, üstelik milliyetçi olduğunu iddia eden bir siyasi parti lideri tarafından pazarlık yapılmasını “mide bulandırıcı” olarak nitelendiren çok sayıda kişi, “Bildiklerini niçin anlatmıyor. Eğer Özdağ’ın elinde böyle bir dosya varsa açıklamak için neyi bekliyor” şeklinde tepkilerini dile getirdi.

Üzerinden 136 gün geçmiş
Ümit Özdağ’ın bu paylaşımını ise yeniden gündeme getiren gazeteci Abdurrahman Eminoğlu oldu. X üzerinden Özdağ’a seslenen Eminoğlu, Özdağ’a terörist başı Öcalan’la ilgili bildiklerini açıklaması yönünde çağrıda bulundu.

Eminoğlu, paylaşımında şunları söyledi:

“Ümit Özdağ, tam 136 gün önce “Bak Vartolu, beni fazla kızdırmaya gelmez” diyerek Öcalan’la ilgili can yakıcı şeyler sakladığını ilan etti Bebek katili Öcalan’dan nefret eden bir Türk vatandaşı olarak Özdağ’ın pazarlık yapmadan bildiklerini kamuoyuyla paylaşmasını talep ediyorum”