Ümit Özdağ'dan Suriyelilere tepki!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Suriyelilere tepki gösterdi. Özdağ, 'Düzen partileri Türk Milleti'nin varlığı, refahı ve güvenliği için değil kendi çıkarları için siyaset yapıyorlar' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından Suriyelilere tepki göstermeye devam ediyor.

Özdağ Twitter hesabından Suriyeliler ile ilgili paylaştığı video dakikalar içinde yüzlerde Retweet alarak gündeme bomba gibi düştü.

18 yıl sonra Türkiye'de 19 milyon Suriyeli olacak

Özdağ'ın Twitter hesabından şu sözlerle paylaşım yaptı;

"Düzen partileri Türk Milleti’nin varlığı, refahı ve güvenliği için değil kendi çıkarları için siyaset yapıyorlar. Zafer Partisi sizin/çocuklarımızın güvenliği/refahı için gelecek 10 yılları görerek siyaset yapıyor. Gitmezlerse 18 yıl sonra Türkiye’de 19 milyon Suriyeli olacak"

Özdağ videoda genç bir çocuğa "Kaç yaşındasın?" diyerek bir soru soruyor. Genç yaşını 18 olarak söylüyor ve Özdağ tekrar bir soru soruyor ve " 2040 yılında kaç yaşında olacaksın?" diyor. Bu soruyu genç 35 olarak cevaplıyor. Sorunun cevaplanmasının ardından Ümit Özdağ "Sen 35 yaşında olduğunda bu ülkede 19 milyon Suriyeli olacak" ister misin bunu diyerekt tepki gösterdi.

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN