Ümit Özdağ'dan Devlet Bahçeli'ye katil çıkışı

Ümit Özdağ, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, Sinan Ateş suikastı ile ilgili soru sormak isteyen gazeteci Yıldız Yazıcıoğlu'na 'işine bak' dediği videoyu paylaşarak, 'Katilin kim olduğunu hepimiz biliyoruz derken bir bildiğim vardı elbet' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları eski Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş'in suikastına ilişkin soru sormak isteyen gazeteci Yıldız Yazıcıoğlu'na cevap vermek istemeyerek 'işine bak' demişti. Yazıcıoğlu, Bahçeli'nin cevabı ardından MHP'li vekillerce uzaklaştırıldı. 

Yazıcıoğlu konuya ilişkin açıklamasında "Gazeteciliğin temel görevini her zaman soru sormak olarak tanımladım ben. MHP grubu çıkışında bir kaç haftadır Sinan Ateş cinayeti gündemde olmasına rağmen soru almıyoruz şeklinde bir tutum vardı. Ve Parlamento muhabirlerine MHP grubunu izleyen meslektaşlarıma soru alınmayacağı tutumu her zaman yansıtılmıştı." ifadelerini kullandı.

Bahçeli ile Yazıcıoğlu'nun diyalogu gündem olurken o anların videosunu paylaşanlardan biri de Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ oldu.

Bahçeli'ye tepki gösteren Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Katilin kim olduğunu hepimiz biliyoruz derken bir bildiğim vardı elbet" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN