Ümit Özdağ'dan Cumhur İttifakı'na bomba sözler: Cumhur İttifakı domuz bağı ittifakı'na dönüştü!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan bugün Konya'ya gitti. Özdağ ve Oğan Konya Tarım Fuarı'nı ziyaret etti. Ziyaret sonrası Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı'na bomba sözler söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Konya Tarım Fuarı'nı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Ümit Özdağ açıklamalarda bulundu.

İşte Özdağ'ın açıklamaları:

CUMHUR İTTİFAKI DOMUZ BAĞI İTTİFAKINA DÖNÜŞMÜŞTÜR

“HÜDA PAR’ın Cumhur İttifakı’na katılmasıyla, Cumhur İttifakı domuz bağı ittifakına dönüşmüştür. Hizbullah’ın işlediği cinayetleri savunan, programında Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin iki milletli bir yapıda tekrar kurulması gerektiğini savunan, laik sistemin tasfiye edilmesini savunan, üniter devlet sisteminin tasfiye edilmesini savunan HÜDA PAR. Öte yanda aynı zeminde hareket eden, Kandil ve PKK ekseninde hareket eden HDP, ne yazık ki, cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanını belirleyebileceklerini düşünmektedirler. Millet İttifakı’nı yöneten liderlerin ve Cumhur İttifakı’nı yöneten liderlerin gafletinden dolayı. Biz Ata İttifakı’nda bir araya gelen Atatürk çizgisindeki milliyetçi partiler, Zafer Partisi, Adalet Partisi, Ülkem Partisi, Türkiye İttifakı Partisi, asla ve asla HÜDA PAR ve HDP ile elinde Türk askerinin kanı olan çetelerle uzaktan yakından ilgisi olanları kapımızın önünden geçirmeyeceğiz”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN