İsmail Kartal'dan Olympiacos değerlendirmesi: Oyuncularımız stres yaptı İsmail Kartal'dan Olympiacos değerlendirmesi: Oyuncularımız stres yaptı

Trabzonspor takımının en değerli oyuncularının başında gelen Uğurcan Çakır hakkında transfer iddiaları birbirini kovalıyor. Yaz transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Uğurcan Çakır, menajer değişikliğine giderek Cenk Melih Yazıcı ve William D'Avila ortaklığındaki şirketle anlaşmaya vardı.

GALATASARAY İSTİYOR
Galatasaray'ın ilgilendiği Uğurcan Çakır'ın bu hamlesi sarı-kırmızılıları heyecanlandırdı. Galatasaray'ın yıldız transferlerinde kilit rol oynayan İtalyan menajer Gardi'nin de Uğurcan Çakır'ın yeni menajerleriyle ortak çalışacağı belirtildi. Galayasaray'ın Uğurcan Çakır'a talip olduğu iddia edildi.

"AVRUPA'YA SATABİLİRİZ, RAKİBİMİZE VERMEYİZ"
Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, daha önce Uğurcan ile ilgili yaptığı açıklamada; "Uğurcan’a olası Avrupa transferinde kolaylık sağlama sözümüz var. İyi bir teklif gelirse bunu değerlendiririz. Ancak yurt içinde herhangi bir rakibimize kesinlikle satmayacağız." demişti.

Editör: Aliye Tulum