Kılıçdaroğlu'na milletvekilliği teklifi ortalığı karıştırdı: Metiner'den 'tuzak' tepkisi Kılıçdaroğlu'na milletvekilliği teklifi ortalığı karıştırdı: Metiner'den 'tuzak' tepkisi

Gazeteci Enver Aysever ve Uğur Dündar arasındaki tartışma devam ederken, Uğur Dündar'ın beklenmedik bir hamlede bulundu.

Daha önce defalarca Enver Aysever tarafından hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Uğur Dündar, bu sefer sert bir şekilde karşılık verdi.

Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bilmesek, tanımasak sanırsın Bolivya dağlarında faşistlerle çarpışan Che Guevara! Oysa CHP'li belediyelerden mamalandığı için Cumhuriyet Gazetesi'nden kovulan asalak Barbie! Belediye hortumu kesildiğinden şimdi takipçilerine avuç açıyor. Neymiş, faşistlere karşı medya kuracakmış" ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere, Uğur Dündar Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı görevinden istifa etmiş, ancak bir süre sonra geri dönme kararı almıştı. Bu geri dönüş kararının ardından Enver Aysever, "İstifa ediyorsun ergen gibi, 1 saat geçmeden geri dönüyorsun. İnsan sözünün eri olmalı" şeklinde sert tepki göstermişti.