Pandemi döneminde tüm dünyada zorlaşmaya başlayan şartlar vatandaşları zorlu bir sürece doğru sürüklemeye başladı. Vatandaşlar aylık kazançları ile ay sonunu getirmekte zorluk çekiyor. Ülke genelinde vatandaşların  bir sebeple bankaya yolu düşüyor artık. Bankalar müşteri sayılarını arttırabilmek için çeşitli indirimler yapmaya başladı. Bunlardan bir taneside Türkiye İş Bankası oldu.

Türkiye İş Bankası vatandaşlara müjdeyi duyurdu. İş Bankası'ndan faturalarını ödeyen vatandaşlara tamı tamına 1000 TL'lik indirim yapıyor. Peki bu indirimden faydalanmak için ne yapılmalı?

Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 31.07.2023 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz fatura ödemelerinizin %30’unu ayda 500 TL’ye, toplamda 1.000 TL’ye kadar indirim kazanın ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!

KAMPANYA DETAYLARI:

30.06.2023 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinde ilk defa İş Bankası müşterisi olup İş Bankası kredi kartına başvuran müşterilerimiz fatura ödemelerinde %30’unu ayda 500 TL’ye, toplamda 1.000 TL’ye kadar indirim kazanıyor!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Privia Black, Privia, Maximum Genç özellikli kredi kartları,

Kampanya detayları ve dâhil olmayan işlemler:

• Kampanya, İşCep’ten kredi kartıyla fatura ödemelerinde geçerlidir

• Kampanya 01 Haziran 2023 –  30 Haziran 2023 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan müşterilerimiz ile sınırlıdır.

• Kampanya tarihleri arasında müşteri olarak 31.07.2023 tarihine kadar kredi kartını teslim alan müşterilerimiz 31.07.2023 tarihine kadar %30 indirim kampanyasına dâhil olmuş sayılacaklardır.

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• İndirim tutarı azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

İslam Memiş 'gram altında rekor kırılacak' dedi! Tarih verip borcu olanları uyardı İslam Memiş 'gram altında rekor kırılacak' dedi! Tarih verip borcu olanları uyardı

• MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

• Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.

• Bir müşteri en az 100 TL tutarındaki her bir işlem başına %30, ayda en fazla 500 TL toplamda en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir.

• Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

• Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

• Şirket kredi kartları, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Aidatsız Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.