Barcelona'ya şok suçlama: Şampiyonlar Ligi'nden men edilebilir Barcelona'ya şok suçlama: Şampiyonlar Ligi'nden men edilebilir

Futbolseverlerin heyecanla beklediği Türkiye-Ermenistan karşılaşması için o an geldi. Türkiye Ermenistan maçı ne zaman, saat kaçta, nerede oyanıyor, hangi kanalda izlenir merak ediliyor.İşte detaylar...

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri D grubunun beşinci maçında bu akşam Ermenistan ile kritik bir mücadeleye çıkacak. Maç, 21.45'te Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynanacak ve TRT1'den canlı yayınlanacak. İtalya Futbol Federasyonundan hakem Daniele Orsato yönetecek.

Türkiye, grup maçlarının ardından 9 puanla lider durumda bulunuyor ve Ermenistan'ı yenerek puan farkını açmak ve avantaj elde etmek istiyor. Ermenistan ise bir maçı eksik ve 6 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Hırvatistan ise iki maçı eksik olmasına rağmen 4 puanla üçüncü sırada yer alırken, Galler de aynı şekilde 4 puanla dördüncü sıraya konumlanmış durumda. Son sıradaki Letonya'nın ise henüz puanı bulunmuyor.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacak olan 20 takımın belirleneceği grup aşaması, 21 Kasım 2023 tarihine kadar oynanacak karşılaşmalarla sona erecek. İlk 2 sırayı alan takımlar, şampiyonaya katılma hakkı elde edecekler.