Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes tepkisi geldi!''Utandım'' dedi Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes tepkisi geldi!''Utandım'' dedi

Türkan Şoray'ın 30 Nisan'da ortaya çıkan hastalığı sevenleri için büyük bir endişe yarattı. Türk sinemasının usta ismi, hastalığı nedeniyle Ediz Hun ile birlikte katılmayı planladığı Kıbrıs Şehitlerini Anma ve Gazilerle Buluşma Programı'na katılamadı.

Doktorunun "Bahçede bile yürüme" uyarısıyla, hastalığın beklenenden daha ciddi olduğu anlaşıldı. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, Türkan Şoray'ın sağlık durumu yeniden kontrol edildi. Durumu, hastalığın başlangıcına göre iyileşme göstermiş olsa da, doktorları hala yüksek riskin devam ettiğini belirtti. Şoray'ın doktoru, sanatçının iki hafta boyunca evden çıkmaması ve kesinlikle yorulmaması gerektiğini söyledi.

Türkan Şoray'ın karantina sürecine başlaması, Türk sineması ve hayranları arasında büyük bir yankı uyandırdı. Doktorları, Şoray'ın yeterince dikkat etmesi durumunda iki haftalık karantinanın ardından tamamen iyileşebileceğini belirtti. 

Editör: Nigar Topcu